МЕНЮ
КОЛИЧКА

Задна гума Diablo Rosso IV 240/45ZR17M/CTL (82W) - Pirelli

Задна гума Diablo Rosso IV 240/45ZR17M/CTL (82W) - Pirelli
Задна гума Diablo Rosso IV 240/45ZR17M/CTL (82W) - Pirelli
Задна гума Diablo Rosso IV 240/45ZR17M/CTL (82W) - Pirelli
-15 %
Задна гума Diablo Rosso IV 240/45ZR17M/CTL (82W) - Pirelli
Задна гума Diablo Rosso IV 240/45ZR17M/CTL (82W) - Pirelli
Задна гума Diablo Rosso IV 240/45ZR17M/CTL (82W) - Pirelli
Задна гума Diablo Rosso IV 240/45ZR17M/CTL (82W) - Pirelli
Офертата изтича след:
Дни
Часа
Минути
Секунди
€ 231.20 / 452.19лв
€ 272.00 / 531.99лв
Без данък: € 231.20 / 452.19лв
  • Статус: В наличност
  • Модел: 4472100

4 x 57.80 евро

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК

• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн

Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.

Купи с

13 x €20.79 (13 x 40.66 лв.)

Pirelli Diablo Rosso IV - суперспорт гума за улична употреба.

Новата Rosso IV има характера на суперспорт гумата откъм сцепление, поведение при управление на мотоциклета в завои или екстремни ъгли на наклон, структура и използвани материали в сместа.

Rosso IV ще предложи, както превъзходно сцепление при спиране,така и отличен тракшън при излизане от завоя.

Изключителна надеждност при екстремни ъгли на наклон. 

Лекота в управлението и плавна обратна връзка повреме на завиване с цел осигуряване на състезателя страхотно усещане за контакт и същевременно солидно усещане за стабилност.

Структура и конутри, базирани на WSBK. 

Богата на silica многокомпонентна смес, както запредните, така и за задните Rosso IV.

Отлично представяне на гумата на пътя, както на мокра, така и на суха настилка.

Rosso IV е представена като заместител на познатата Rosso III, но тук има толкова подобрения, че това вече е гума над средния клас.

Основни технически характеристики на Diablo Rosso IV:

 - запазените за Pirelli светкавици -грайферът отново е във формата на светкавици като тяхната цел е да осигурят изключителна стабилност на мокро, чрез дрениране на повече вода с увеличаване на скоростта и с влошаване на времето;

 - индивидуална структура за гумите с размер от 190/55 ZR 17 и нагоре и отделна за предните и задни размери до 190/50 ZR 17 - като резултат  - оптимизирана геометрия на отпечатъка при всички ъгли на наклон и натоварвания,  по-бърза
реакция на кормилото; Според мотоциклета и спецификата на гумата!

Задните гуми Diablo Rosso IV до размер 190/50 ZR 17 са с 2-жилна структура от Rayon с повишена твърдост с повече от 30% в сравнениес Diablo Rosso III, което позволява да бъде намален крайния им бройи да има повече място за изпълване с основната смес. По този начин най-голямо влияние се оказва върху сцеплението и равномерното износване.

Задни гуми от 190/55 ZR 17 и нагоре са разработени на база опита от WSBK и разполагат с 3-жична структура Lyocell. Тук може да разчитате на превъзходно сцепление по време на ускорение с пълна газ без значение ъгъла на наклон.

- и предните и задните Rosso IV са високо съдържание на silica - безкомпромисно сцепление и представяне, както на сух, така и на мокър асфалт;

- нов преден профил с намалена кривина на раменете - значително по-широка контактна площ при пълен наклон. Олекотяване на реакцията на кормилото към движенията на водача и плавна обратна връзка по време на завой, за подобрен контрол при каране.

Diablo Rosso IV се характеризира със състезателен профил, базиран на този използван в WSBK.  Острите контури са полезни, когато е необходимо да се осигури реакция на гумата при незабавен преход от наклон към изправено положение и бърза промяна на посоката, докато по-плоската част на рамото осигурява високо сцепление и задържане на линията по време на завой.

- специфично разположение на смесите - бързо загряване и подобрен топлинен баланс.

- специфична структура с повече място за каучук - намален шум от гумите на несъвършен асфалт.

- предните гуми са двукомпонентни и се комбинират с двукомпонентни задни за мотоциклети с малък до среден работен обем и трикомпонентни за Superbike и Hypernaked  машини.

[url=https://www.pirelli.com/tyres/en-ww/motorcycle/all-tyres/sheet/diablo-rosso-IV]Пълна информация за Pirellli Diablo Rosso IV
Размер гуми
Широчина240
Височина45
Диаметър17

Телефон: 087 777 4566

Имейл: info@7dmx.com


Доставка на продукти закупени от www.7dmx.com се извършва на територията на цялата страна с куриерска фирма Econt (Еконт Експрес ООД) или Speedy (Спиди) до офис на куриера или до вратата на посочения от получателя адрес. За целта получателят следва да посочи точен адрес – град, квартал, улица, номер/блок, етаж. Номер на апартамент или офис, до който продуктите следва да бъдат доставени в полето за адреса по време на поръчка от www.7dmx.com или в съответното поле при регистрация на потребител.Клиентът използва услугите на доставчика, посочен от www.7dmx.com, без опция да избере друга фирма за доставка.Цената на доставката при поръчка от www.7dmx.com на стойност под 50,62 EUR (99,00 деветдесет и девет лв.) (с ДДС) ще е 3.07 EUR (6 лв).Цената на доставката, когато има такава, ще е видна след като желания продукт(-и) се поставят в количката и след указването на адрес на доставка.*За доставка на гуми се начислява сума от 2.56 EUR (5 лв) за брой и се изпращат само до офис на куриерската фирма!Безплатна доставка за поръчки над 50,62 EUR (99,00 лв).Поръчки, направени след 14:00 часа се обслужват на следващия работен ден. Доставки в извън работно време, през уикенда или по време на официални празници се обслужват на първия работен ден. Когато поръчаният от Вас продукт не е наличен на склад, ние ще ви уведомим за това. * www.7dmx.com запазва правото си за промени по наличността на артикулите, дори да не е навременно отбелязано на сайта.